من کیم

سلام

من اسمم رو میذاریم تنبل قوی ، چون توانایی همه کار دارم ولی حرکتی نمیکنم ، بر عکس خیلییا که میدون بازم نمیرسم .

فکر کنم یا بهتر بگم دلیل همه اینها یه عادت زشته که من از 13 یا 14 سالگی شروع کردم یعنی 10 سال حداقل ، واقعاً 10 سال ، چه زیاد وای که چه زیاد . خدا رو شکر به خاطر همون غنی بودن خاکم الان یه وضعیت بالا رو دارم ولی جایگاه من فراتر از اینه جایی که این جایگاه در مقابلش خنده دار و بی ارزشه مثل یک کارخانه ایزوگام با شرکت توتال فرانسه .

خودم دوست داشتم نفت بخونم اما خوب به خاطر تنبلی مدیریت میخونم اونم اصلا سر کلاس نمیرم .

ولی حالا میخوام که نه از دیشب جدی میخوام تکون بخورم و خودمو برسونم اونجا که باید باشم ، دیگه اون کار زشت و حقیرانه رو تکرار نمیکنم ، شاید راحت شاید سخت ولی تکرار نمیشه .

این جا هم مینویسم تا به خیلی ها که مثل من هستند یا اول راه هستند بگم که گنده گوزتون که منم این شده حال و احوالم .

من شاگرد اول اگه نبودم شاگرد سوم تا پتجم بودم .

تو 16 سالگی جاوا ، اچ تی ام ال ، حتی یه مقدار c بلد بودم . اون موقعه خیلی بود .

ولی تو درس نه . کم اورده بودم یعنی تنبل بودم همش تو نت دنبال یه همدم بودم یه گمشده داشتم ، میخواستم عاشق بشم نمیدونم همه اونا که باهوشن تنهام یا فقط من تنها بودم ! خود همین باعث اون کار زشت بود واسه نداشتن تفریح ، ما حتی فامیل حسابی هم نداشتیم و نداریم ، سالی چندبار که کمتر از انگشته منم میرم خونه اقوام اونم شب نشینی سکوت برای من .

به همه کوچیکا میگم راحته راحت ، من الان به عشقم رسیدم چهار ساله اگه نبود اینم نداشتم اما شا بدونید اگر این کار زشتو نمیکردم الان عشقم زنم بود نه عشقم .

بقیشه روز سوم میام یعنی سه روز پس از شروع من بهتر بنویسم شنبه .

خدایا ای زیبای من نگذار من خودم را حقیر کنم با کف دستانم ، با ذهنم ، با وسوسه فکرم ، تو مرا محفوظ دار از حقارت . دوستت دارم ای که بعد از 10 سال نافرمانی باز هم تمام خواسته هامو دادی منو پناهی و هرچه داشته افزودی اما کم نکردی ، دوستت دارم .ببخش بر من ظلمی را که در حق خودم روا داشتم . یاریم کن که بی یاری تو همه چیز محکوم به شکست است ، دوستت دارم یگانه مهربانم .

Advertisements

5 دیدگاه »

 1. کوروش said

  خداوند زیباست و زیباییها را دوست دارد

 2. الهه said

  سلام.من الهه هستم.منم 5 ساله كه اين كارو ميكنم.درست تو بهترين روزها و سالهاي عمرم.مي خواستم ازت كمك بگيرم.من خيلي اتفاقي با اين سايت آشنا شدم.يكسري اطلاعات در مورد روش ترك 40 روزه مي خوام.من نمي دونم چطوري ميشه عضو اين سايت شد.باور كردنش سخته اما من 10 روزه كه پاكم.مي خوام بدونم براي بقيه راه چي كار كنم؟كمكم كن
  /////////////////////////////////////////////
  سلام جنگجوی بزرگ زن .
  عزیز من ترک 40 روزه مثل ترک یابویی معتاد ها است از هر 100 نفر که اینجور ترک کنند بالای 90% دوباره معتاد میشوند . بهترین راه اینه یک تقویم برداری مشخص نی چه مدت زمان برا ترک لازم داری بعد به بازه های کوچک در ابتدا و بزرگ در انتها تقسیم کنی . در آغاز اجازه داری برا 10 روز به فاصله یک روز بزنی میشه 5 جق در 10 روز البته لزومی نداره که حتما بزنی اما تو این 10 روز باید بین هر جقت 1 روز فاصله باشه . بعد میری تو دو روز و بالاتر تا به 100 روز یکبار میرسی . فکر کنم بهترین کار این باشه چون تو امروز میخواب بزنی اما به خودت میگی امروز اجازه ندارم فردا هر چقدر خواستی میزنم و ادامه میدیم این روند رو تا کاملا روح و روانمون از اعتیاد به این لذت پاک بشه

 3. salam dost azizam manam pesary 17 sale hastam 4 sale khod erzaie mikonam alanam 7mah asaray bad on soragham omade mikhastam bebinam age tark konam khob misham?age be emailam bfresti mamnon misham

 4. arash ansari said

  salam
  من آرشم 19 سال از تبریز

  نفرین بر کسی که بخاطر یک لحظه خوشی به خودش , همسرش و بچه ش خیانت میکنه مرگ بر کسی که خودشو اصراف میکنه مرگ بر من آی خدا چی میشد که بر میگشتم عقب و این کارو اصلا انجام نمیدادم آی خدا کاش من و آدم خلق نمیکلردی کاش من یه تیکه سنگ بودم کاش من موقع تولد میمردمو دنیا آدمی به این بدبختی رو به خودش نمیدید دوستای عزیز آقایون و خانما شاخ این غول و بشکنید تا اون شما رو له کرده به خودتون فکر نکنین به همسرتون و اون کسی که قراره با آهشما زندگیکنه به اون طفل معصومی که از شما بدنیا میاد فکر کنید به این که روزی یکی پیدا بشه شمارو بابا یا مامان صدا کنه من که این فرصتو آزدست دادم اما شما خودتون را به این سادگی نفروشین از خدا کمک بگیرین کمکتون میکنه به جایی نرسین که حتی اونم نداشته باشین مثل من شهوت چشه آدمو میبنده بخود بیاد قبل از اینکه مثل من بدبخت شین موفق باشین

  /////////////////////////////////////////////////////
  سلام مرد جوان .
  خوبی گلم ، اول اینکه خدا هیچ بنده ای رو رها نمیکنه مگر به خواست خود اون بنده وگرنه این ظلم محسوب میشه و خدا ظالم نیست .
  دوم اینکه گل پسر آرش عزیزم امام حسین ع مگه نمیدونست کشته میشه اما چرا جنگید ؟
  بر فرض من و تو آخر این نبرد با شهوت نه بلکه با هوس کشته میشیم نباید بجنگیم ؟
  به قول دوست عزیزم باید بازی کرد حتی اگه بدونی آخر بازی شکست هست باید بازی رو تموم کرد.
  تو خیلی هنوز راه داری ملوسم . تلاش کن هدفتون معین کن در راه رسیدن به هدف بارها شکست بخور و هربار درس بگیر دوباره شروع کن تا پیروز بشی .
  بی خبرم نگذار .
  تو جنگ برات آرزوی پیروزی میکنم آرش عزیزم.

 5. علی said

  نمی دونم تا حالا چقدر به یاد امام زمانمون بودیم ! نمی دونم ما بیشتر به یاد اماممون بودیم و برای فرجشون دعا کردیم یا ایشون به فکر و یاد ما بودند و برای ما به خاطر گناهانمون از خدا طلب آمرزش کردند! نمی دونم ما که ادعای انتظار داریم بیشتر منتظر آقامون بودیم یا ایشون بیشتر منتظر بودند تا لحظه ای به یاد ایشان باشیم و برای فرجشان دعا کنیم نمی دونم ما بیشتر برای فرج آقامون گریه کردیم یا آقامون به خاطر گناهامون برای ما ، نمی دونم ما چقدر با اون کسایی که امام حسین رو در صحرای کربلا تنها گذاشتند فرق داریم مگر نه اینکه اون ها هم امامشون رو تنها گذاشتند مگر آن ها گناهی جز این داشتند ، نمی دونم آقامون مثل پدرشون علی سرشون رو توی کدوم چاه فرو می برند و گریه می کنند که صدایشون به ما نمی رسه شاید هم می رسه ولی ما اهمیتی نمیدیم ، شاید ناله ی همون مادری که از داغ فرزندش ناله می کنه همون ناله اماممون باشه ولی ما که چشم دلمون کور شده نمی شنویم و حتی نمی بینیم!
  شاید ما که شب های جمعه منتظر ظهور آقامون هستیم ، آقامون بیشتر منتظر ما باشند تا یاریشون کنیم ! و هزاران شاید مثل این ….
  ای کاش …
  ای کاش می فهمیدیم که ما همان کسانی هستیم که باید زمینه ظهور آقا را فراهم کنیم .
  ای کاش می فهمیدیم هیچ یک از اشک هایی که در محرم ریختیم قبول نیست اگه اماممان به خاطر ما و گناهانمان اشک بریزند.
  ای کاش هر روز دقیقه ای را برای اماممان صرف می کردیم و حداقل برای اصلاح خودمون و فرجشون دعا می کردیم !
  ای کاش صدای آقایمان را می شنیدیم که گفتند خدایا ، شیعیان ما از زیادی گل ما خلق شده اند و به آب و لایت ما عجین گشته اند . خدایا آن ها را بیامرز و گناهانشان را عفو فرما.پروردگارا! آن ها را روز قیامت در مقابل چشمان دشمنان ما مواخذه مفرما ، چنانچه میزان گناهانشان بیشتر و صوابشان کمتر است از اعمال من بردار و به صواب آنها بیافزای!

  اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان
  ///////////////////////////////////////////
  سلام خوشکلم

  دوست عزیز نمیدونم ما بیشتر به خدامون فکر میکنیم یا خدامون به ما ، نمیدونم
  خدامون دلش خون میشه از گناهانمون و منتظره کوچکترین تلاش ما برای تغیره تا ببخشدمون
  نمیدونم اشک خدامون دلو بیشتر میسوزونه یا اشک مادرمون ؟
  رفیق من این حرفاتو قبول دارم و ندارم . من اگه گناه کنم فقط جلوی خدام سرشکسته هستم و بس برام احدی مهم نیست چون اونا خدای من نیستند اینکه گریه میکنند نشونه محبتشونه همونطور که من برای خیلی ها اشک میریزم واسه خیلی مظومها که به دست خودشون به خودشون ظلم کردند .
  بدون خدا مهربانترین و بخشنده ترین و دلسوزترین برای ما هست چون برامون شخصی به نام پیامبر آفرید و مردانی پاکزاده به نام امام و پیشوا برای راهنمایی برای صحبت و همدلی برای ما برای اینکه از طریق اونا برامون اشک بریزه . شاید اغراق نباشه بگیم اشک خدا اشک پیشوای آخر زمان پیشوای تمام یگانه پرستان برای ماست . مهم اینه روزی برسه که این پیشوا به ما افتخار کنه.
  یه پدر خون دل بسیار میخوره تا فرزندش بزرگ بشه و به جایی برسه ، فرزند خودش باید بخواد وگرنه پدر نمیتونه جای فرزند تلاش کنه سختی بکشه و فرزند بزرگ بشه پس پدر اشک میریزه و نگاه میکنه و در دل بلند خدا رو فریاد میکشه ازش کمک برای فرزندش میخواد ولی زمانی که فرزند تلاش کرد از پستی از هیچی از آخر راه حرکت کرد تلاش کرد بارها به همون نقطه اول شاید پست تر برگشت اما باز تلاش کرد زحمت کشید تا بزرگ شد تا خوش هیکل و سیما شد، تمام خون دلها و اشک هایی که پدر ریخته در دل پدر به لذتی شیرین بدل میشه .

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: